Siła grupy

Jesteśmy częścią Elmont Grupy

Elmont Grupa to największe i najdłużej działające spółki w energetyce zawodowej w północno-wschodniej Polsce
elsolar_logo

Jesteśmy ekspertem od instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych, rolników i firm (B2C i B2B). Koncentrujemy się na potrzebach Klienta, kompleksowym wykonaniu (od finansowania po serwis) oraz najwyższej jakości.

Misja

Firma Elsolar powstała z myślą o wszystkich Firmach oraz Klientach indywidualnych, którzy chcą skorzystać z możliwości produkcji prądu na własne potrzeby. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowego rozwiązania wykorzystującego technologie fotowoltaiczne, które minimalizują koszty za prąd. Z myślą o przyszłych pokoleniach prowadzimy działania na rzecz ochrony środowiska, które mają ograniczyć emisję CO2.

Wizja
Elsolar dąży do zbudowania silnej pozycji przedsiębiorstwa oraz rzetelnego partnera biznesowego, który oferuje usługi na najwyższym poziomie. To rozwój, który koncentruje się na podnoszeniu kompetencji naszych pracowników, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Udoskonalenie rozwiązań energooszczędnych w trosce o nasze środowisko.
Oferujemy instalacje fotowoltaiczne. Kompleksowo od doradztwa i wyceny po montaż i serwis.
Załatwimy formalności za Ciebie. Z nami cały proces montażu i podłączenia stanie się przejrzysty i prosty.
Elmont-Grupa-logo

Elmont Grupa jest grupą specjalistycznych przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej. Nasza historia opiera się o markę Elektromontaż, działającą na rynku od 1948 roku, która na trwałe wpisała się w historię polskiej elektroenergetyki przemysłowej. Jest doskonale znana i rozpoznawalna wśród inwestorów branżowych oraz w środowisku inżynierów elektryków i elektromonterów. To właśnie Elektromontaż był odpowiedzialny za budowę najbardziej znanych i kluczowych dla rozwoju gospodarki naszego kraju obiektów przemysłowych w zakresie elektroenergetycznym. Elektromontaż Wschód, wydzielony ze struktur Elektromontażu w 1994 r. (wówczas Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe Elektromontaż Wschód sp. z o.o.), do dziś korzysta z doświadczeń zdobytych w poprzednim stuleciu.

Zanim jeszcze odnawialne źródła energii (OZE) stały się popularne, w 1996 roku wykonaliśmy Elektrownię Wodną Siemianówka, a w latach kolejnych staliśmy się liderem w realizacji dużych instalacji OZE (farmy wiatrowe i fotowoltaiczne).

ŁĄCZNIE
0

lat doświadczenia spółek należących do Elmont Grupy

Elmont grupa w liczbach

0

zrealizowanych inwestycji

0

niewyemitowanych do atmosfery kilogramów CO2 rocznie

0

kilometrów zamontowanych kabli i przewodów

Referencje

Budowa elektrowni fotowoltaicznej, Białystok

Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością zarówno pod względem technicznym jak i organizacyjnym, zgodnie ze współczesnymi wymogami technologicznymi i z obowiązującymi normami. Polecam Elsolar sp z o.o. jako solidnego i pewnego partnera w realizacji inwestycji.

Walenty Androsiuk
AW Narzędzia quote Created with Sketch.

Budowa elektrowni fotowoltaicznej, Białystok

Montaż, podłączenie paneli na konstrukcjach wsporczych oraz wykonanie rozruchu zainstalowanych urządzeń elektrycznych, a następnie przygotowanie dokumentacji wykonawczej oraz powykonawczej prac elektrycznych zostało wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami, terminowo i należytą starannością.

mgr. inż. Jarosław K. Jurak
Danwood quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Sejny

Elsolar to firma na wysokim poziomie. Wyróżnia się na tle innych swoim profesjonalnym podejściem do tematu instalacji fotowoltaicznej i doradztwem w tym zakresie. Prace zostały wykonane terminowo oraz z wielką starannością pod każdym względem.

Stanisław Korzeniecki
quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Dobrzyniewo Duże

Profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie. Rozpoczynając od instalacji, gdzie został przedstawiony kosztorys, symulacje oraz wybór rozwiązań. Polecam firmę Elsolar sp z o.o. jako solidnego i pewnego partnera w realizacji inwestycji.

Mariusz Koda
quote Created with Sketch.

Budowa elektrowni fotowoltaicznej Zielona Zdrojówka, Horodniany, Gmina Kleosin

Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością, zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjnym, zgodnie ze współczesnymi wymogami technologicznymi i z obowiązującymi normami.

Michał Wojtczak
MIWO CONSTRUCTION quote Created with Sketch.

Budowa elektrowni fotowoltaicznej, Krościna Wielka, woj. dolnośląskie

Potwierdzamy fachowe i terminowe wykonanie prac zgodnie z umową. Doceniamy profesjonalne doradztwo, zastosowanie nowoczesnej technologii, wysoką jakość wykonania i przygotowanie zawodowe kadry technicznej.

Krzysztof Romanowski
El-Q S.A. quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Zabłudów, powiat białostocki

Firma Elsolar wykazała się profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie. Jako rzetelny partner w interesach potwierdziła, że jest marką samą w sobie, Bardzo wysoka kultura w podejściu do Klienta, ogromne doświadczenie, terminowość i elastyczność. Firma Elsolar jest godna polecenia.

Grzegorz Gajdziński
quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Białystok

Elsolar to firma świadcząca usługi na wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie. Prace został wykonane w terminie oraz ze starannością pod względem technicznym, jak i organizacyjnym.

Jan Pawluczuk
quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Wasilków, powiat białostocki

Bardzo porządna i konkretna firma, która konkretnie przedstawiła ofertę instalacji fotowoltaicznej oraz wykonała solidny projekt. Polecam firmę Elsolar.

Waldemar Łukaszewicz
quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Białystok

Prace montażowe przebiegły szybko, sprawnie, estetycznie. Zdecydowanie polecam firmę Elsolar.

Magdalena Szymańska
quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Białystok

Montażyści z profesjonalnym podejściem do klienta, punktualni, rzetelni. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce zainstalować panele PV. Wysoka jakość i dobra cena.

Maciej Lisiewicz
quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Białystok

Prace wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Firma przygotowała profesjonalną wycenę, doradziła w kwestii wyboru oraz umiejscowienia paneli fotowoltaicznych. Montaż paneli przebiegł sprawnie z wielką starannością. Zdecydowanie polecam firmę Elsolar.

Ireneusz Zalewski
quote Created with Sketch.

Budowa instalacji fotowoltaicznej, Białystok

Fachowe doradztwo i szybko wykonana instalacja. Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z usług firmy Elsolar.

Robert Jakuszewicz
quote Created with Sketch.